НІЧОГО ЗАЙВОГО!

На підставі багаторічного досвіду роботи з клієнтами на всій території України ми розробили спеціальні комплексні пропозиції, спрямовані на вирішення конкретного завдання – реалізації виробленого товару (послуги) через торговельні мережі. Ви платите тільки за те, що вам дійсно необхідно для цього!

Комплексні пропозиції виробникам харчових продуктів – від 4 999 грн.

Детальніше

Впровадження процедур НАССР (ISO 22000) в малому бизнесі за 3 тижні – від 20 000 грн.

Детальніше

ISO 9001 для малого бизнесу – комплексні решення з впровадження – від 15 000 грн.

Детальніше

ПОСЛУГИ Техконсалт УкраЇна

ЧОМУ Техконсалт УкраЇна

Організація, що складається виключно з професіоналів своєї справи. Послуги, які ми пропонуємо, піддаються перевірці незалежною третьою стороною, що є гарантією якості для замовника. Короткий перелік питань, у разі виникнення яких Вам варто зв’язатися з нами:

  • Сертифікація продукції та послуг
  • Декларування відповідності технічним регламентам
  • Отримання висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи
  • Реєстрація торгової марки
  • Отримання дозволів Держпраці (роботи підвищеної небезпеки та обладнання)
  • Розробка і впровадження систем ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 (HACCP), ISO 45001
  • Розробка технічних умов та інших документів
  • Отримання штрих-кода на товар

НАШ ПІДХІД ДО ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ


З метою максимального задоволення потреб та вимог замовника, а як наслідок – збільшення доходу, будь-яке підприємство колись стикається з питанням забезпечення якості продукції або послуг, а потім – підтвердження цієї якості.

Ми пропонуємо комплексний підхід, спрямований саме на вирішення питання підтвердження якості. Наша команда допоможе Вам побудувати процеси відповідно до стандартів ISO 9001, HACCP на Вашому підприємстві, забезпечить успішну сертифікацію цієї системи управління. Для продукції і послуг ми забезпечимо повний спектр робіт – починаючи від розробки технічної документації, що вживається в цілях підтвердження відповідності, до отримання сертифікатів підтвердження, реєстрації декларацій відповідності, а також отримання відповідних висновків від державних органів, таких, як Держпраці та Держпродспоживслужба.

Будування плану роботи з нашим замовником завжди розпочинається зі збору інформації і видачі йому вичерпного переліку потрібних йому послуг. При цьому, враховуються усі додаткові побажання клієнта, так, щоб рішення було економічно максимально ефективним.

Таким чином, звертаючись до нас, Ви отримуєте комплексне рішення замість неповноцінних, незрозумілих, а часом і непотрібних сертифікатів, дозволів і подібних документів.