Комплексні пропозиції з впровадження ISO 9001

Пакет

Вартість, грн

Первинний аудит документації

Виїзд на підприємство 

для ознайомлення з процесами

Звіт за результатами первинного аудиту

Розробка документації ISO 9001

Навчання персоналу веденню документації

Впровадження процедур

Незалежний аудит з видачею сертифікату

Підготовка до сертифікаційного аудиту

Супроводження сертифікаційного аудиту

Консультації в перший рік після впровадження

Початковий

від 15 000

Акційна пропозиція

Плюс

від 30 000

опціонально

опціонально

консультативно

з дистанційною допомогою

Преміум

уточнюйте

Ґрунтуючись на досвіді робіт із впровадження ISO 9001 на підприємствах, ми розробили кілька пакетних пропозицій, що відрізняються набором послуг, необхідних кожному конкретному замовнику.

Пакет Початковий

Даний пакет адресований в першу чергу малим підприємствам (до 15 осіб). Ви отримаєте процедури, розроблені під Вас, протягом стислого терміну, а також пройдете незалежний аудит з отриманням сертифікату. Все що Вам потрібно – звернутися до нас і надати необхідні дані по електронній пошті.

Незважаючи на відносно низьку ціну і швидкий термін виконання, Ви отримаєте документацію повністю розроблену під Вас і відповідає всім вимогам ISO 9001. В подальшому Ви без зусиль зможете змінювати, масштабувати і коригувати основні процеси системи без залучення сторонньої допомоги.

Пакет Плюс

Пакет Плюс підійде підприємствам, що мають в своєму штаті від 15 до 50 осіб. Ви отримаєте повний комплект документації, спеціально розробленої відповідно до Ваших потреб. На додаток до цього, ми допоможемо Вам пройти сертифікаційний аудит в акредитованому органі по сертифікації систем управління, що, в свою чергу, дасть Вам сертифікат відповідності системи ISO 9001. Термін дії сертифіката становить 3 роки.

На відміну від початкового пакету послуг тут пропонується навчання персоналу базовим основам ведення документації ISO 9001, а також надання практичних рекомендацій щодо впровадження основних процесів системи.

Пакет Преміум

Середній та великий бізнес може скористатися перевагами пакету Преміум, в який входить весь спектр послуг, включаючи навчання персоналу, покрокове впровадження системи ISO 9001 на Вашому підприємстві і багато іншого. Для розрахунку вартості в цьому пакеті Вам слід зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом. Роботи, включені в даний пакет строго індивідуальні для кожного клієнта.