Комплексні пропозиції щодо впровадження НАССР на підприємстві

Пакет

Вартість, грн

Первинний аудит документації

Виїзд на підприємство для ознайомлення з процесами

Звіт за результатами первинного аудиту

Розробка процедур HACCP

Розробка процедур ISO 22000

Навчання персоналу веденню документації

Впровадження процедур

Незалежний аудит з видачею сертифікату

Підготовка до сертифікаційного аудиту

Супроводження сертифікаційного аудиту

Консультації в перший рік після впровадження

Початковий

від 20 000

опціонально

самостійно

Акційна пропозиція!

Плюс

від 35 000

опціонально

опціонально

консультативно

з дистанційною допомогою

Преміум

уточнюйте

Відповідно до чинного законодавства всі без винятку виробничі потужності зобов’язані впровадити процедури, засновані на принципах НАССР на своїх підприємствах. Більш детально читайте тут.

Однак, впровадження даних процедур, а тим більше їх сертифікація, є досить складним завданням, особливо для малих операторів ринку.

Ґрунтуючись на досвіді робіт із впровадження НАССР на підприємствах харчової промисловості, ми розробили кілька пакетних пропозицій, кожна з яких задовольняє потребам певної групи.

Пакет Початковий

Даний пакет адресований, в першу чергу, малим операторам ринку (малим кафе, закладам громадського харчування, пекарням). Тут включене тільки те, що вимагається законодавством – нічого зайвого. Ви отримаєте процедури, розроблені під Вас, протягом стислого терміну, а також пройдете незалежний аудит з отриманням сертифікату. Все що Вам потрібно – звернутися до нас і надати необхідні дані по електронній пошті!

Пакет Плюс

Пакет Плюс підійде великим ресторанам, кафе, готельним комплексам, підприємствам борошномельної галузі та невеликим м’ясокомбінатам. Ви отримаєте повний комплект документації, спеціально розробленої відповідно до Ваших потреб. На додаток до цього, ми допоможемо Вам пройти сертифікаційний аудит в акредитованому органі по сертифікації систем управління, що, в свою чергу, дасть Вам сертифікат відповідності системи ISO 22000, заснованої на принципах НАССР. Термін дії сертифіката становить 3 роки.

Пакет Преміум

Середній та великий бізнес може скористатися перевагами пакету Преміум, в який входить весь спектр послуг, включаючи навчання персоналу, покрокове впровадження НАССР на Вашому підприємстві і багато іншого. Для розрахунку вартості в цьому пакеті Вам слід зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом. Роботи, включені в даний пакет строго індивідуальні для кожного клієнта.